PL | EN
feeCOMPASS logo feeCOMPASS®
WordPress plugin
background img 1

wtyczka feeCOMPASS® dla platformy WordPress

Rankingi oparte na doświadczeniu i preferencjach prawdziwych użytkowników? Dokładnie tak! Naszą ideą w feeCOMPASS jest dobranie optymalnych modeli produktów, takich, które odpowiadają na konkretne potrzeby - niekoniecznie tych najbardziej reklamowanych.

Koncentrujemy się na wartości dla klienta - inteligentna porównywarka w oparciu o jego preferencje, budżet oraz wiedzę ekspercką pozwala wybrać model najlepiej spełniający jego wymagania.

feeCOMPASS to nie kolejny ogólny ranking, naszymi wyróżnikami są:

 • Aktualność

  Rynek produktów jest przez nas stale monitorowany, ceny aktualizowane są codziennie poprzez automatyczny interfejs, a baza uzupełniana jest o nowe modele, które pojawiają się w sprzedaży;
 • Wiarygodność

  Wzajemne zaufanie jest bardzo ważne, dlatego nie zarabiamy na faworyzowaniu producentów - rankingi są oparte na rzeczywistych danych, nie można kupić wysokiej pozycji produktu w zestawieniu;
 • Argumentacja

  pokazujemy klientowi, dlaczego warto kupić ten właśnie model, odnosząc się do jego potrzeb;
 • Sprofilowanie

  możliwość stworzenia tematycznego rankingu dopasowanego do potrzeb specyficznej grupy odbiorców (np. osób aktywnie uprawiających sport, alergików, młodych rodziców).
UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ
Proponujemy przejrzysty model biznesowy, w którym głównym źródłem dochodu są prowizje z przekierowania na strony porównywarek cenowych lub konkretnych sklepów internetowych. Generowane w ten sposób przychody są dzielone pomiędzy Tobą a feeCOMPASS.
Możliwości wykorzystania naszego rozwiązania jest całkiem sporo! Inwencja należy do Ciebie, możesz m.in.:
 • stworzyć dedykowane rankingi tematyczne w oparciu o głosy ekspertów i różne profile użytkowników.
 • skomentować wyniki każdego z rankingów, co daje nowy kontent.
 • a już niedługo: zaangażować swoją społeczność w oddawanie głosów i budowanie Waszego unikalnego rankingu, co daje podstawę do tworzenia dedykowanych artykułów.
Naszą Porównywarkę możesz umieścić na swoim blogu - nie martw się o sprawy techniczne - dostarczamy wtyczkę do WordPressa i przyjazne osoby do pomocy technicznej :) Sama implementacja wtyczki jest bardzo prosta i wygodna. Co więcej, odbiorcy blogu nie będą nigdzie przekierowywani, ponieważ generator głosów i późniejszy ranking będzie działał wyłącznie w ramach Twojej strony.
Co ważne, jesteśmy fair - nie zbieramy żadnych informacji o Twoich odwiedzających. Korzystamy z mechanizmów plików cookies, używanych przez naszych partnerów, opisanych w Polityce Prywatności, które pozwalają na monetyzację ruchu.
Jeśli prowadzisz blog i posiadasz zaangażowaną społeczność, to Twoi odbiorcy odpowiadając na pytanie “Co jest dla mnie ważniejsze?”, będą mogli wygenerować własny ranking dostosowany do ich preferencji. Co najważniejsze, stworzony przez Twoją społeczność ranking, dostępny na Twojej stronie będzie unikalny i dokładnie takiego samego nie będzie miał nikt inny :)
Siła naszego rozwiązania polega na możliwości przełożenia pojedynczych głosów na ranking całej zbiorowości!
Zapraszamy do kontaktu, bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz dokładniej przedstawimy działanie naszego programu.